• 76 FriedrichstadtGrachter slideshow
  • sort sol slideshow
  • Gruppebillede2
  • foto Prag city slideshow
  • lille havfrue slideshow
  • busfoto8
  • Wien Schoenbrunn P4090024 slideshow
  • foto Innsbruck tyrol turen slideshow
  • foto Stevns klint slideshow
  • Foto - Hven by 2 slideshow

SAMARBEJDSPARTNERE

Vi samarbejder med mange forskellige foreninger, virksomheder, skoler, rejsebureauer mm.

Blandt andet:

Aktivhuset 7'eren
Dansk El-forbund
Dansk Metal
Dansk Svømmeunion
Dansk Triatlon
DGI Vestjylland
Elsted Skole
ES Stålindustri
Feldborg Menighedsråd
Feldborg Omsorgsklub
Fodslaw
Frich Rejser http://frichrejser.dk/ 
Handbjerghus Efterskole https://handbjerghus.dk/ 
Herning Folkeblad http://mediehusetherningfolkeblad.dk/produkter/herning-folkeblad/laeserklubben.aspx 
Herningegnens Lærerforenings pensionistforening
Holstebro Bibliotek
Holstebro Firmaidræt
Holstebro Folkedansere
Holstebro Kommune
Holstebro Musikskole https://holstebromusikskole.dk/
Holstebro Tømrermesterforening
Ikast Brande Ungdomsskole 
Jysk Energi
Koncertrejsen http://koncertrejsen.dk/
Mario & Christoph Fanklub https://marioundchristoph.at/fanclub/fanclubs
Mejrup Hvam Håndbold http://www.haandboldmejruphvam.dk/
Midtjyllands Avis
Motorrejser http://www.motorrejser.dk/
Naturstyrelsen
Nomi4s
Onsdagsklubben Halgård Mejdal http://www.onsdagsklubbenmejdal.dk/
OrkesterEfterskolen https://orkesterefterskolen.dk/da/
Ringkøbing Skjern Egnens Rep Hold
RYK-Fonden
Schneider Electric
Sct. Hans Skole http://scthans.skoleporten.dk/sp
Skanderborg Ungdomsskole
Skive Folkeblad https://www.skivefolkeblad.dk/
Skive Modelflyveklub
Skov A/S
Staby Efterskole https://www.stabyefterskole.dk/
STEP10 https://www.ucholstebro.dk/10-klasse/
SV Pelsdyr
Thorsminde Borgerforening
Tobaksfabrikken
TV Midt Vest http://www.tvmidtvestplus.dk/
Tværmose Minkfodercentral
Ulfborg Skole http://ulfborg-skole.skoleporten.dk/sp
Vejlefjordskolen https://www.vejlefjordskolen.dk/
Vestforsyning
Veteranklub, Hadsund
Vildbjerg Svømmeklub
Volvo
VW Veteranklub Danmark http://www.vw-veteranklub.dk/
Ældre Sagen https://www.aeldresagen.dk/

 

GAVEKORT  

 

Kontakt os på tlf. 9746 8055 hvis du ønsker at høre mere om muligheden for at få lavet et gavekort til vores rejser.

 

INDKØBSTURE TYSKLAND

Afgang den første lørdag hver måned til Poetzsch i Harrislee

Læs mere her...

  

CIRKUSREVYEN 2019

Underholdning i særklasse på Dyrehavsbakken.

1.-2. juni og 24.-25. august 2019 

Læs mere her...